.

- Firma Profili -

.

SEYİSOĞLU; Konya'da Konya'da uzun yıllardır endüstriyel reklam alanında hizmet vermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Firmamız;


Firmamız; baskılı ıslak mendil, baskılı stick şeker, baskılı bonbon reklam şekeri, baskılı çatal ve kaşık kılıfı, baskılı kolonyalı dezenfektanlı mendil, baskılı tek kullanımlık karabiber, baskılı tek kullanımlık pul biber, baskılı tek kullanımlık tuz, baskılı tek kullanımlık gres yağı ile diğer baskılı reklam ürünlerinin tasarım ve baskılarını yapmaktadır.


Ülkemizin neresinde olursanız olun. Talebinizi bize iletin. Talebinize göre baskı tasarımını yapalım, sizden onay aldıktan sonra istenilen miktarda ürünün baskısını tamamlayıp, ürünleri adresinize kargoyla gönderelim. Detaylı bilgi ve fiyat almak için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


baskılı ıslak mendil, baskılı stick şeker, baskılı bonbon reklam şekeri, baskılı çatal ve kaşık kılıfı, tek kullanımlık dezenfektan, tek kullanımlık karabiber, tek kullanımlık pul biber, tek kullanımlık tuz